Warning: Declaration of W3TC\DbCache_Wpdb::prepare($query, $args) should be compatible with wpdb::prepare($query, ...$args) in /data/a/6/a61a4c52-6875-4c26-9d14-071c6b565a34/travelissimo.sk/web/wp-content/plugins/w3-total-cache/DbCache_Wpdb.php on line 8
Wizzair otvára novú linku: Z Bratislavy poletíme do Kyjeva - travelissimo.sk

travelissimo.sk

Wizzair otvára novú linku: Z Bratislavy poletíme do Kyjeva

Wizzair bude z BA lietať aj do Kyjeva

Od decembra tohto roku bude návšteva nášho východného suseda jednoduchšia. Nízkonákladová letecká spoločnosť Wizzair ohlásila novú pravidelnú linku – lietať sa bude už aj na trase Bratislava – Kyjev.

Lietať sa bude dvakrát to týždňa, utorky a soboty a cena leteniek sa začína na hranici 29,99 eura. Odlietať z Bratislavy do Kyjeva (letisko Žuljany) sa bude o 8.15 h, prílet je o 10.55 h. Z Kyjeva do Bratislavy sa odlieta o 6.55 h, prílet je o 7.45 h miestneho času.

O novinke informoval web bratislavského letiska. Od tohto roku sa z Bratislavy lieta aj do Skopje, hlavného mesta Macedónska, kam sa chystáme už v novembri. A budúci rok v marci spúšťa Wizzair aj linku do Tuzly v Bosne a Hercegovine.

Pridajte sa k našim fanúšikom na Facebooku a pôjdete s nami, aspoň virtuálne.

 

Zuzana

Zuzana

Som idealistka, ktorá verí, že všetko je možné, príležitostná hedonistka, čo nenávidí ranné vstávanie, no východ Slnka miluje a nerváčka s talianskou povahou. Nemám rada sladké reči, ale sladké činy hej, najmä tie pri sporáku. Vo voľnom čase sa venujem životu.

More Posts - Website - Facebook

1 comment

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *