Warning: Declaration of W3TC\DbCache_Wpdb::prepare($query, $args) should be compatible with wpdb::prepare($query, ...$args) in /data/a/6/a61a4c52-6875-4c26-9d14-071c6b565a34/travelissimo.sk/web/wp-content/plugins/w3-total-cache/DbCache_Wpdb.php on line 8
Wizzair bude lietať z Bratislavy do Bosny a Hercegoviny - travelissimo.sk

travelissimo.sk

Wizzair bude lietať z Bratislavy do Bosny a Hercegoviny

lietadlo wizzair letisko budapešť

Tí, ktorých už nebaví dochádzať na letisko v Budapešti, sa isto potešia, lebo Wizzair pridáva novú linku z Bratislavy. Z nášho hlavného mesta sa bude lietať do Bosny a Hercegoviny, konkrétne do mesta Tuzla. Do hlavného mesta Sarajevo je to z Tuzly 120 kilometrov a cesta autom trvá viac ako 2 hodiny. Ako prví si budú môcť vychutnať výlet do kultúrnej metropoly severovýchodu Bosny a Hercegoviny Londýnčania, ktorým Wizzair doprial túto možnosť už od októbra 2016.

wizzair bosna a herzogovina tuzla
Spojenie Tuzly s Európou

Z Kolína, Friedrichshafenu, Växjö, Norimbergu a hlavne z Bratislavy si do Tuzly zaletíte až od 27. marca 2017. Ale lepšie ako nič. Wizzair takto pridal bratislavskému letisku po Skopje druhú pravidelnú linku – lietať sa bude 3-krát týždenne – v pondelok, stredu a piatok.

Cena leteniek Bratislava – Tuzla

„S potešením oznamujeme, že z Bratislavy pridávame druhú linku s nízkymi cenami leteniek. Od marca 2017 budú mať naši slovenskí zákazníci už možnosť cestovať aj do Tuzly v Bosne a Hercegovine. Tuzla je jedným z najmultikultúrnejších miest v Bosne, a je tak skvelou možnosťou kde stráviť predĺžený víkend či kam letieť na výlet. Keďže ceny leteniek sa začínajú už od 14,99 €, veríme, že novú linku cestujúci uvítajú. Náš palubný personál sa už teraz teší na cestujúcich, ktorých s WIZZ úsmevom privíta na palube svojej mladej flotily lietadiel,” prezradila Tamara Vallois, riaditeľka komunikácie leteckej spoločnosti Wizz Air.

Letenky sú už teraz v predaji, ja som sa pozrel na stred apríla 2017 a z Bratislavy do Tuzly nájdete tie najlacnejšie za 24,99 €.

 

wizzair bratislava tuzla letenky
Cena za letenky mohla byť aj nižšia, ale netreba ohŕňať nosom

Horšie to však bude pri hľadaní letenky z Tuzly do Bratislavy. Tam sa ceny pohybujú už vo vyšších hladinách.

tuzla bratislava wizzair
Tu to až tak lákavo nevyzerá. Ale je to iba prvý nástrel a pri dôkladnejšom hľadaní tam nájdete isto niečo lepšie

Ako vlastne vyzerá Tuzla?

Priznám sa, že o meste Tuzla počujem prvýkrát, ale je pravda, že odborník na Balkán nie som. Je to 120-tisícové mesto (3. najväčšie v Bosne a Hezegovine), ktoré je srdcom severnovýchodnej Bosny. Sú tu až dve univerzity, takže tu bude isto veľa príležitosti na párty a balkánsky bashavel. Veľkým lákadlom je soľné jazero, ktoré je priamo v Tuzle v parku – ročne ho navštívi až 100-tisíc ľudí. A viete čo? Radšej si pozrite toto video, ktoré vám ukáže lepšie ako moje slová, ako Tuzla vyzerá.

Avatar

Tomáš

Nie som dobrodruh. Namiesto turistických topánok máme radšej pohár vína v ruke. Nie som milovník exotických miest. Namiesto štípanca od komára na Bali dám prednosť večeri v úzkej uličke. A kto som? Tomáš, ktorý má rád pekné veci.

More Posts - Website

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *