Warning: Declaration of W3TC\DbCache_Wpdb::prepare($query, $args) should be compatible with wpdb::prepare($query, ...$args) in /data/a/6/a61a4c52-6875-4c26-9d14-071c6b565a34/travelissimo.sk/web/wp-content/plugins/w3-total-cache/DbCache_Wpdb.php on line 8
Recenzia UNAS Bistro: Našli sme najlepší burger v Bratislave - travelissimo.sk

travelissimo.sk

Recenzia UNAS Bistro: Našli sme najlepší burger v Bratislave

burger, bratislava, unas

Ja viem, že na tej fotke vyzerá ako shit. Vôbec sme neplánovali, že sa sem pôjdeme najesť, bola som hladná ako vlk a po ruke som mala akurát svoj treťotriedny telefón s mastným objektívom. Ale to nie je dôležité. Dôležité je to, že sme našli najlepší burger v Bratislave. V bistre UNAS. Používajú čerstvé suroviny, kuchárom nezviazali ruky a vy si tak môžete vychutnať gastronomické nebo na drevenom podnose.

Kde nájdete UNAS Bistro?

V najcentrovitejšom centre Bratislavy. Tomáš ma zase bude biť, že som mu ukradla slovné spojenie. Na Dunajskej 1 konkrétne v malej hranatej budove s presklenými stenami a miniatúrnou terasou, vlastne na Kamennom námestí v podstate.

Čo mi chutilo? Burger!

Burger z mladého býčka, omg. Lahodné šťavnaté mäso, žemľa, omáčka a tak akurát zeleniny, že vám to celé nepadá na kolená. A domáce hranolky s domácou majonézou. Navyše, môžete si vybrať, či chcete sedieť na prízemí pri bare, hore, kde máte pekný výhľad na Dunajskú alebo dole, kde sa super chilluje pri pive, no je tam cítiť kuchyňa.

Čo mi nechutilo?

Koláče. Ja neviem a strašne ma to mrzí, ale tie koláče boli podľa mňa nejaké divné. A veľmi tmavé toalety, na ktorých si neviem upraviť mejkap po tom obrovskom obžerstve.

Zaplatíte: €€

Dvaja sa aj s limonádou najete do 20 eur.

Hodnotenie: 10/10

Dala som si za cieľ nájsť ten najlepší burger v Bratislave. Ospevovaný a opradený legendami, teda ten z Minervy, z okienka v centre mesta, mi chutí tiež, ale toto je pre mňa úplne top zážitok. Možno preto, že je tu ešte aj veľmi príjemná atmosféra a milujem ten ich urban dizajn. A ešte to milé servírovanie na drevených debničkách a príjemná obsluha ako bonus. V piatok a v sobotu však nezabudnite na rezervačku. Ak zabudnete, skúste ísť o pár metrov ďalej do Bistra Soho. Aj tam je super, veď čítajte. 

Zuzana

Zuzana

Som idealistka, ktorá verí, že všetko je možné, príležitostná hedonistka, čo nenávidí ranné vstávanie, no východ Slnka miluje a nerváčka s talianskou povahou. Nemám rada sladké reči, ale sladké činy hej, najmä tie pri sporáku. Vo voľnom čase sa venujem životu.

More Posts - Website - Facebook

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *