Warning: Declaration of W3TC\DbCache_Wpdb::prepare($query, $args) should be compatible with wpdb::prepare($query, ...$args) in /data/a/6/a61a4c52-6875-4c26-9d14-071c6b565a34/travelissimo.sk/web/wp-content/plugins/w3-total-cache/DbCache_Wpdb.php on line 8
Skúsenosti s Airbnb: Ubytovanie v Bukurešti II. - travelissimo.sk

travelissimo.sk

Skúsenosti s Airbnb: Ubytovanie v Bukurešti II.

airbnb spálňa obývačka bukurešť

Ešte sa mi nestalo písať o druhom ubytovaní z rovnakého mesta. Nebolo to kvôli tomu, že to prvé bolo zlé, práve naopak. Naše Airbnb v Bukurešti bolo super, pomýlil sa však náš hostiteľ a ubytoval nás o poschodie vyššie. Asi sme vyzerali ako králi, tak sme stúpali nahor, hihi. A tak sme sa po dvoch nociach vo väčšom byte porúčali o poschodie nižšie do apartmánu, ktorý sme si pôvodne vybrali. Do toho, o ktorom budete teraz čítať.

airbnb v bukurešti spálňa
Tomuto bytu dominovala žltá, sivá a biela. Keď som ho prývkrát Zuzane ukázal na fotkách, skoro sa rozplakala

Ubytovanie v Bukurešti vol. II

Keďže sme už mali skúsenosť s predchádzajúcim bytom a jeho majiteľmi, vedeli sme, že ideme do čistého, pekne zariadeného a voňavého bytu. A tak to aj bolo. Aj keď bol menší, páčilo sa nám v ňom viac.

airbnb skúsenosti nočný stolík
Aj keď sme si budík nenastavili, vstávali sme skoro

Tento byt bol výrazne menší, ale nám to bohate stačilo. Navyše v ňom nič nechýbalo – aj keď kuchyňa bola naozaj maličká, v skrinke ste našli dvojplatničku a všetko, čo ste potrebovali. Takže ak by ste si chceli variť sami, v trošku bojovejších podmienkach to dáte.

kuchyňa v airbnb apartmáne
Maličká kuchyňa, ale nájdete v nej všetko potrebné

V tomto byte sa mne aj Zuzane lepšie sprchovalo – bola tu vaňa so závesom, v tom prvom bol len taký vystúpený obrubník a záves. Keby ste sa chystali zdržať dlhšie a dochádzali vám čisté ponožky, nemusíte ich prať počas sprchovania ako ja, ale pokojne si zapnite práčku.

kúpeľňa ubytovanie airbnb bukurešt
Kúpeľňa je síce v trochu horšom stave ako tá hore, ale stále je čistá a voňavá

Inak, oba tieto byty boli asi najlepšie pripravené na návštevu zábudlivých hostí – v kúpeľni bola zubná pasta, drobná kozmetika a dokonca aj zabalené zubné kefky. Hej no, Curaproxky to neboli, ale presne tieto detaily robia rozdiely. Také, že o Vladovi s Cameliou skoro píšem básne, ale našťastie ABBA či ABAB mi nič nehovorí.

Aká bola poloha bytu

Prekvapivo bola rovnaká ako tá predchádzajúca len o poschodie nižšie. Boli tu však rozdiely – byt bol bližšie k ceste a čo je horšie, nemal vonkajšie rolety, ale iba ťažké závesy. A to nebolo úplne najlepšie, pretože do spálne presvitalo svetlo z bigboardu na fasáde domu a hluk bol väčší. Pre prípad núdze boli v skrini pripravené štuple do uší. A dokonca nové, nepoužité.

skúsenosti s airbnb východ slnka
Keď sme vstávali skoro ráno, z balkóna sme videli aj takéto

Ako hodnotím ubytovanie

Dobre, tu však nebude také pozitívne, ako to predtým. Síce nemám problém so spánkom a aj som vždy zaspal, ale v noci som sa niekoľkokrát zobudil na hluk alebo svetlo. Takže tie dve noci, ktoré sme tu strávili boli tak akurát, počas tretej by som vyliezol von a strhol aspoň ten biely svietiaci bigboard.

bukurešť airbnb pracovňa byt
Keby ste chceli pracovať, môžete

Každopádne, ak budete hľadať ubytovanie cez Airbnb v Bukurešti, Camelia má v ponuke 9 (!) rôznych bytov a nie všetky sú na rovnakej adrese. Ak chcete čistotu, skvelý dizajn a veľmi milých a pozorných ľudí, akurát ste ich našli.

Avatar

Tomáš

Nie som dobrodruh. Namiesto turistických topánok máme radšej pohár vína v ruke. Nie som milovník exotických miest. Namiesto štípanca od komára na Bali dám prednosť večeri v úzkej uličke. A kto som? Tomáš, ktorý má rád pekné veci.

More Posts - Website

1 comment

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *