Warning: Declaration of W3TC\DbCache_Wpdb::prepare($query, $args) should be compatible with wpdb::prepare($query, ...$args) in /data/a/6/a61a4c52-6875-4c26-9d14-071c6b565a34/travelissimo.sk/web/wp-content/plugins/w3-total-cache/DbCache_Wpdb.php on line 8
Ryanair predstavil nové destinácie: Poletíme do Izraela - travelissimo.sk

travelissimo.sk

Ryanair predstavil nové destinácie: Poletíme do Izraela

Ryanair Izrael

Ryanair využívame počas našich ciest pomerne často. Cestujete za lacné prachy, neplatíte za príručnú batožinu ako vo WizzAir a lietajú z Bratislavy do zaujímavých destinácii. Od jesene 2016 dokonca aj do Izraela. 

Na rok zimnú sezónu pre 2016 pripravil Ryanair zopár noviniek. Do Bruselu už z Bratislavy nelieta na letisko Charleroi, ale na to hlavné, veľké Zaventem. Do zoznamu destinácií pribudol Manchester a Edinburgh a od jesene aj zaujímavý Izrael, konkrétne Eilat.

S Ryanairom za exotikou? Prečo nie!

Ak radi cestujete na dovolenky bez cestovky, máte po talianskych a španielskych mestečkách, kam doletíte priamo z Bratislavy, ďalšiu skvelú destináciu. Eilat má more, teplo a kopec možností na letnú dovolenku (aj vo februári, keďže je tam 30 stupňov, pozrite si počasie TU). Neďaleko je brutálne fotogenické mesto Petra, takže už sa teším, ako zahuntíme na Dnes cestujem.

Neviem ako vy, ale my si ho už píšeme do zoznamu plánovaných dovoleniek. Možno už o takomto čase budúci rok.

Kam sa chystáte vy? Keby ste sa chceli nami inšpirovať, sledujte naše tipy na výlety na našom Facebooku

 

Zuzana

Zuzana

Som idealistka, ktorá verí, že všetko je možné, príležitostná hedonistka, čo nenávidí ranné vstávanie, no východ Slnka miluje a nerváčka s talianskou povahou. Nemám rada sladké reči, ale sladké činy hej, najmä tie pri sporáku. Vo voľnom čase sa venujem životu.

More Posts - Website - Facebook

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *