Warning: Declaration of W3TC\DbCache_Wpdb::prepare($query, $args) should be compatible with wpdb::prepare($query, ...$args) in /data/a/6/a61a4c52-6875-4c26-9d14-071c6b565a34/travelissimo.sk/web/wp-content/plugins/w3-total-cache/DbCache_Wpdb.php on line 8
RECEPT na najlepšie letné osvieženie: Espresso tonic alebo káva s tonikom - travelissimo.sk

travelissimo.sk

RECEPT na najlepšie letné osvieženie: Espresso tonic alebo káva s tonikom

Espresso tonic

Kto ma pozná, vie, že som kávová fetka. Dokážem vypiť aj 4 espressá a po večeri si struhnúť cappuccino. Alebo moju novú letnú lásku, espresso tonic.

Pred pár rokmi som si tento nie príliš lahodne znejúci nápoj všimla v ponuke kaviarne v Štokholme. Hovorím si, fuj. Pred dvomi rokmi som ho videla v Ostrave, stále som odolávala. Vyskúšala som ho až nedávno, v kaviarni tu, doma, v Žiline. Rovno pod nosom.

A poviem vám, odvtedy si ho robím doma, pravidelne a chutí úplne rovnako. Tak si ho skúste pripraviť so mnou. Alebo tuto podľa tohto sexi videa na konci článku.

Na espresso tonic potrebujete:

1 espresso shot, pokojne doppio

200 ml toniku

kúsok limetky

ľad

Postup:

Najskôr si pripravte espresso a nechajte ho mierne vychladnúť. Pohár naplňte ľadom a dolejte tonic približne do 3/4. Následne prelejte opatrne espressom. Okraj pohára potrite limetou a podávajte. So slamkou.

Zuzana

Zuzana

Som idealistka, ktorá verí, že všetko je možné, príležitostná hedonistka, čo nenávidí ranné vstávanie, no východ Slnka miluje a nerváčka s talianskou povahou. Nemám rada sladké reči, ale sladké činy hej, najmä tie pri sporáku. Vo voľnom čase sa venujem životu.

More Posts - Website - Facebook

3 komentáre

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *