Warning: Declaration of W3TC\DbCache_Wpdb::prepare($query, $args) should be compatible with wpdb::prepare($query, ...$args) in /data/a/6/a61a4c52-6875-4c26-9d14-071c6b565a34/travelissimo.sk/web/wp-content/plugins/w3-total-cache/DbCache_Wpdb.php on line 8
Recenzia Urban Bistro: Keď sa s Urbanmi roztrhlo vrece - travelissimo.sk

travelissimo.sk

Recenzia Urban Bistro: Keď sa s Urbanmi roztrhlo vrece

bruschetta urban bistro

Takže o piatej v Urban… ehm, počkaj? Urban House, Urban Space? Ono je to dokonca ešte komplikovanejšie. Najnovšie sa môžete stretávať aj v Urban Bistre, zatiaľ poslednom koncepte od autorov spomínaných podnikov. A pre mňa je to top priestor. Nielen na kávu, pivo, ale aj štýlové posedenie v štýlvom prostredí s tou najsexi obsluhou v Bratislave.

Kde nájdete Urban Bistro?

Michalská 5, Bratislava

Čo mi chutilo?

Výberová káva z Green Plantation, domáce koláče, remeselné pivo, pulled pork, club sandwich, voňavé mydlo a telové mlieko na tých najrajcovnejších toaletách, aké som v Bratislave zažila. Ale dať toto všetko do jedného odseku? Hanbím sa. 🙁

Takže, pekne postupne.

kava urban bistro
Ochutnajte kávu z Green plantation.

Najskôr vás dostane krásne prostredie v urban štýle, živé kvety, mŕtve kovové tyče, potrubia, priznaný betón na strope a klimatizácia, štýlové lampy a žiarovky, parádny masívny pult a sympatická obsluha, ktorá vám hneď pri príchode postaví na stôl fľašu s vodou. Žiadna chlórovaná hnusova, ale filtrovaná voda, ktorá prešla reverznou osmózou. A zadarmo. Kávy majú z rôzynch pražiarní, pripravia vám ich presne tak, ako to máte radi. Pivá z remeselných pivovarov sú až podozrivo lacné, koláče podozrivo návykové.

Čo mi nechutilo?

Všetko mi chutilo. Fakticky fakt.

Zaplatíte: €€+

Je to trošku drahšie miesto, koláče stoja asi ako denné menu v lacnejšej reštike, ale celková atmosféra a úroveň priestoru si to zaslúži.

Hodnotenie: 10/10

A nemám čo dodať. Je to výborné miesto na prvé rande, reprezentatívny spejs, ak sem chcete vziať kamošov z iného mesta či krajiny, dobre sa tu pracuje, je tu wifi a zásuvky na stoloch, a v zadnej časti vidíte až do kuchyne. A tie toalety! Môžete si vybrať, či si umyjete ruky pílingovým mydlom alebo klasickým, následne sa môžete ešte rozmaznávať telovým mliekom. Všetko je tam čisté, voňavé a pod oknom máte pulzujúcu Bratislavu ako na dlani.

urban bistro cappuccino
Kávy nikde nie je dosť.
Zuzana

Zuzana

Som idealistka, ktorá verí, že všetko je možné, príležitostná hedonistka, čo nenávidí ranné vstávanie, no východ Slnka miluje a nerváčka s talianskou povahou. Nemám rada sladké reči, ale sladké činy hej, najmä tie pri sporáku. Vo voľnom čase sa venujem životu.

More Posts - Website - Facebook

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *