Warning: Declaration of W3TC\DbCache_Wpdb::prepare($query, $args) should be compatible with wpdb::prepare($query, ...$args) in /data/a/6/a61a4c52-6875-4c26-9d14-071c6b565a34/travelissimo.sk/web/wp-content/plugins/w3-total-cache/DbCache_Wpdb.php on line 8
Recenzia NYC Corner: Najlepší hotdog v Bratislave? - travelissimo.sk

travelissimo.sk

Recenzia NYC Corner: Najlepší hotdog v Bratislave?

Hotdog z NYC Corner

Tak čo, je najlepší, alebo je len poriadne vyhajpovaný? Osobne som veľmi podozrievavý človek a všetko musím vyskúšať na vlastnej koži aj chuťových pohárikoch. Tak sme sa ten slávny hotdog vybrali otestovať. Založil ho Oto Kóňa z Regal Burgeru, takže už len to veští nejakú tú kvalitu.

Kde nájdete NYC Corner?

V Bratislave. Kúsok od bratislavskej Soho štvrti, hneď vedľa obchodného domu MY na Kamennom námestí v jednom zo stánkov v časti od električkovej zastávky.

Čo mi chutilo?

Hotdog vyzerá naozaj famózne, angličtina má na to skvelé prídavné meno, mouth-watering. Jednoducho vám už len pri pohľade na ich instagram tečú slinky. A podávajú ich v krásnom fotogenickom balení na papierovej tácke s kusom papiera. Okolo stánku je pultík, kde sa môžete zložiť a vychutnať si hotdog pohodlnejšie ako za jazdy. Dokonca spustili aj vernostný program a môžete zbierať pečiatky a dostať hotdog zadarmo.

Čo mi nechutilo?

Párok nebol úplne párok, je to skôr hrubšia tuhšia klobáska. Ktorú by som si teda radšej dopriala s horčicou a cibuľou ako s dresingom v rožku. Dresingy boli celkovo také chuťovo netradičné a na mňa bol hotdog málo pikantný. Aj keď to nie je pravidlom, všakže.

Zaplatíte: €€

Za hotdog 3,50 a za pulled pork 4. Také klasické foodtruckové ceny, ale najete sa z toho podobne ako z obedového menu, takže pohodka. Skvelá letná alternatíva pracovného obeda.

Hodnotenie: 9/10

Ten z okienka Minerva a zo Špéty mi chutí predsalen o trošku viac. Ale to len pre chuťové preferencie, nie preto, že by bol tento z NYC horší. Takže 9/10 a rada tam skočím zase.

TravelissimoTip: Ste vegetarián alebo len máte radi výrobky Lunter (Alfa Bio)? Tak vyskúšajte určite aj vegetariánsku verziu hotdogu, ktorý v NYC Corner ponúkajú.

Zuzana

Zuzana

Som idealistka, ktorá verí, že všetko je možné, príležitostná hedonistka, čo nenávidí ranné vstávanie, no východ Slnka miluje a nerváčka s talianskou povahou. Nemám rada sladké reči, ale sladké činy hej, najmä tie pri sporáku. Vo voľnom čase sa venujem životu.

More Posts - Website - Facebook

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *