Warning: Declaration of W3TC\DbCache_Wpdb::prepare($query, $args) should be compatible with wpdb::prepare($query, ...$args) in /data/a/6/a61a4c52-6875-4c26-9d14-071c6b565a34/travelissimo.sk/web/wp-content/plugins/w3-total-cache/DbCache_Wpdb.php on line 8
Recenzia MAD DROP Espresso & Brew Bar - travelissimo.sk

travelissimo.sk

Recenzia MAD DROP Espresso & Brew Bar

káva mad drop brownie dobrozruti

Počula som, že v MAD DROP mi urobia najlepšie espresso v Bratislave. Ako prvotriedna kávofilka som si zobrala som korkový KeepCup a ráno pri prestupovaní na Blumentáli som tam nazrela. Prvýkrát. A potom ešte tak 10-krát. Ale pekne po poriadku.

Kde nájdete MAD DROP Espresso & Brew Bar?

Čo mi chutilo?

Káva! Naozaj skvelé espresso tej správnej veľkosti od Illimité Coffee Roasters. Nálepka od nich mi teraz zdobí počítač v práci. A ešte vegánsky brownie od Dobrožrútov, ktorý som si šupla na raňajky. Výborne sa tam sedí, obsluha a teda asi aj majitelia v jednej osobe sú veľmi príjemní a ochotní. Pred pár týždňami mi dokonca splnili sen. V rámci akcie Staň sa baristom znížili ceny mliečnych kávových nápojov a každý zákazník si mohol vyskúšať latteart na svojom cappuccine. No nie je to milé?

Dizajn kaviarne je tiež premakaný, výborná je aj strategická poloha pri prestupnej zastávke Blumental, kde odjakživa niečo takéto chýbalo.

Čo mi nechutilo?

Všetko mi chutilo. Majiteľka má dokonca tetovanie od Bumpkinovcov ako my. To už bude osudové znamenie.

Zaplatíte: €€

Za espresso 1,50, za brownie od Dobrožrútov 3 eurá. Veľa za koláčik? Veľa, ale je z protriednych surovín a vyrába ho doma strašne sympatická rodina, aha. Tak si kúpim aj dva.

Hodnotenie: 10/10

Čo viac dodať? Ešte možno to, že na stenách visia bicykle a vzadu je trávnik, síce bez obsluhy, no môžete sa tam pohodlne vyvaliť.

Zuzana

Zuzana

Som idealistka, ktorá verí, že všetko je možné, príležitostná hedonistka, čo nenávidí ranné vstávanie, no východ Slnka miluje a nerváčka s talianskou povahou. Nemám rada sladké reči, ale sladké činy hej, najmä tie pri sporáku. Vo voľnom čase sa venujem životu.

More Posts - Website - Facebook

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *