Warning: Declaration of W3TC\DbCache_Wpdb::prepare($query, $args) should be compatible with wpdb::prepare($query, ...$args) in /data/a/6/a61a4c52-6875-4c26-9d14-071c6b565a34/travelissimo.sk/web/wp-content/plugins/w3-total-cache/DbCache_Wpdb.php on line 8
Recenzia Bistro SOHO: Plný tanier Ázie - travelissimo.sk

travelissimo.sk

Recenzia Bistro SOHO: Plný tanier Ázie

bistro soho jedlo

S jednoduchým claimom: Pre tých, ktorí obľubujú netradičné chute. Bistro SOHO s minimalistickým menu nájdete na Dunajskej ulici v bratislavskom Starom Meste a ponúkne vám znamenitú obrovskú porciu Ázie na tanieri. Teda, v miske. Jedno z mojich najobľúbenejších miest na kvalitnú večeru a vhodné aj pre tých, ktorí nenávidia čínu. Fakt!

Kde nájdete Bistro SOHO? 

Dunajská 20, Bratislava

Čo mi chutilo

Z menu vyskúšajte kokosovú polievku, hovädzie s thajskou bazalkou a čili, domáce limonády a koláče od Pána Koláčika. Mojím najsrdcubližším je práve spomínané hovädzie – jemné mäsko na veľkej porcií ryže s chrumkavými klíčkami a príjemne pikantnou omáčkou. A dezert dostanete zdarma – žltý melón. V jedálnom lístku vás určite zaujme ponuka nápojov. Okrem úžasných kombinácií ovocia a byliniek v domácich limonádach je to aj názov jednej z nich – náhodná. Ak si objednáte náhodnú, dostanete limču podľa aktuálnej nálady obsluhy a dostupných surovín. Ja som mala minule levanduľovú. A to bola mňamka!

Čo mi nechutilo

Špeciálne limitované menu – nejaké kura s arašidovou omáčkou. Osvetlenie a stiesnené priestory. Hoci je bistro zariadené v krásnom strohom urban štýle, na môj vkus je tam málo miesta a svetlo v zadnej časti svieti rovno na hlavu. Nechcem vidieť, ako pod ním vyzerám. Jeden stôl susedí dokonca úplne tesne s dverami od toaliet.

Zaplatíte: €€

Za večeru dvoch ľudí s hlavnými jedlami a nápojmi zaplatíte okolo 20 eur, čo v centre Bratislavy nie je až taká katastrofa.

Hodnotenie: 9/10

Dostali by plný počet, nebyť maličkého a veľmi subjektívneho detailu. Nájsť miesto bez rezervácie je jednoducho umenie. Mám však tip, ak sa vám miesto neujde, nechajte si jedlo pripraviť a vezmite si ho so sebou domov alebo na Eurovea nábrežie a vychutnajte si ho s paličkami tam.

Zuzana

Zuzana

Som idealistka, ktorá verí, že všetko je možné, príležitostná hedonistka, čo nenávidí ranné vstávanie, no východ Slnka miluje a nerváčka s talianskou povahou. Nemám rada sladké reči, ale sladké činy hej, najmä tie pri sporáku. Vo voľnom čase sa venujem životu.

More Posts - Website - Facebook

1 comment

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *