Warning: Declaration of W3TC\DbCache_Wpdb::prepare($query, $args) should be compatible with wpdb::prepare($query, ...$args) in /data/a/6/a61a4c52-6875-4c26-9d14-071c6b565a34/travelissimo.sk/web/wp-content/plugins/w3-total-cache/DbCache_Wpdb.php on line 8
NOVINKA Wizz Air ruší poplatky za príručnú batožinu - travelissimo.sk

travelissimo.sk

NOVINKA Wizz Air ruší poplatky za príručnú batožinu

Wizzair ruší poplatky

Wizz Air patrí k našim obľúbeným leteckým dopravcom. Lieta do lákavých európskych destinácií, ponúka výhodné akcie a členstvo vo Wizz Air discount clube nám ušetrilo už desiatky eur. Od jesene tohto roka chystá ďalšiu novinku – ruší poplatky za príručnú batožinu.

Ryanair vs. Wizz Air

Ak cestujete s Ryanairom, na palubu si môžete bez obáv zobrať menší kufor či väčší batoh, ktorý sa zmestí do predpísaných rozmerov, úplne zadarmo. A k tomu ešte kabelku, notebook či brašňu na foťák.

Wizz Air mal v tomto smere menšie mínus – na palubu ste si bez poplatkov mohli vziať iba jeden kus malej príručnej batožiny (max: 42 x 32 x 25 cm). Na veľkú príručnú batožinu a každý kus podanej batožiny sa vzťahovali, a momentálne ešte aj vzťahujú, ďalšie poplatky.

Po 29. októbri 2017 však Wizz Air poplatky za veľkú príručnú batožinu ruší, ako uvádza na svojom webe. Zadarmo si tak môžete vziať na palubu aj väčšiu batožinu (55 × 40 × 23 cm, max. 10 kg).  Zaplatíte len za podanú batožinu.

Akými aerolinkami lietate vy? Odrádzali vás od Wizz Airu poplatky za batožinu?

 

 

Zuzana

Zuzana

Som idealistka, ktorá verí, že všetko je možné, príležitostná hedonistka, čo nenávidí ranné vstávanie, no východ Slnka miluje a nerváčka s talianskou povahou. Nemám rada sladké reči, ale sladké činy hej, najmä tie pri sporáku. Vo voľnom čase sa venujem životu.

More Posts - Website - Facebook

2 komentáre

  1. Páni to je skvelá správa, ideme práve touto leteckou spoločnosťou o týždeň do Varšavy. Škoda, že to nezačalo platiť skôr ale nevadí, aj vízia do budúcna poteší. Presne ako píšeš, za kabelku a väčšiu príručnú batožinu sme si doplácali.

    1. Oooo, šťastnú cestu a uži si Varšavu :)) Mňa Poľsko tiež veľmi láka, ale zvažovali sme vlak. Napíš potom nejaké tipy, budem sa tešiť!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *