Warning: Declaration of W3TC\DbCache_Wpdb::prepare($query, $args) should be compatible with wpdb::prepare($query, ...$args) in /data/a/6/a61a4c52-6875-4c26-9d14-071c6b565a34/travelissimo.sk/web/wp-content/plugins/w3-total-cache/DbCache_Wpdb.php on line 8
Najlepšie reklamy o cestovaní - travelissimo.sk

travelissimo.sk

Najlepšie reklamy o cestovaní

Klamem.

Neviem, či sú najlepšie, ale mne sa páčia. Teda tu nenájdete žiaden brak (podľa mojej maličkosti).

Reklamy mám rád, ale ak pozeráte slovenskú TV, s dobrou reklamou na cestovanie sa stretnete tak často ako zomierajúci eskimák na svojej ľadovej kryhe s gepardom. Preto si radšej pozrite tieto pekné printy a kto by nemal dosť, na konci nájde pár bonusových videí.

Airbnb

Airbnb to s reklamami veľmi nevie, no táto kampaň “Belong Anywhere”/vo veľmi voľnom preklade “Všade doma”/ mu vyšla viac ako dobre.

airbnb reklama

airbnb reklama

Norweigan Air

Norweigan Air sa postaralo o jednu z najlepších reklám na cestovanie vôbec. Notoricky známu reklamu len sotva dobehne nejaká iná, ale aj tie ďalšie pre túto leteckú spoločnosť sú milé.

norweigan air reklama vlajka

norweigan air reklama na bangok

ComVC

Brazílska cestovná kancelária sa rozhodla odlákať ľudí zo sociálnych sietí. Či jej to vyšlo, ťažko povedať, ale reklama je to pekná. “World is outside/Svet je vonku”.

reklama na svet vonku

reklama na svet vonku

Vueling

Španielska nízkonákladová letecká spoločnosť frajerí, že na jej palube môžete pozerať film. Ide jej to lepšie, ako odletieť na čas, to sa musí uznať.

vueling reklama na nový zábavný systém

vueling reklama na nový zábavný systém

Kielo Travel

Srbská cestovná kancelária sa vás pýta, či snívať o dovolenke. Lebo ak hej, v kancelárii si ju neužijete.

kleio travel reklama na dovolenku

kleio travel reklama na dovolenku

Oxfam

Nie celkom reklama na cestovanie, ale súvisí to spolu. Iniciatíva “Food for All/Jedlo pre všetkých” vyzýva, aby sme Somálsko, Etiópiu či Sudán urobili známymi hlavne vďaka ich krásnej prírode.

13668746_10209671279759989_7428933411719610285_o

 

reklama oxfam food for all

 

Germanwings

Ďalšia nízkorozpočtová letecká spoločnosť, tentoraz z Nemecka, krásne spojila vašu odletovú destináciu s tou cieľovou. Oceníte aj vtedy, keď nepoznáte panorámu Dusseldorfu.

reklama na germanwings

reklama germanwings

Azul

Brazílske aerolinky, tentokrát asi nie nízkorozpočtové, keď lietajú na Pluto či na Saturn. Alebo aj nie. Aspoň vidíte, aká je Zem krásna.

azul reklama letecká spoločnosť

azul reklama na saturn

Air Asia

Môžem ja za to? Letecké spoločnosti to vedia. Nesnívajte o Kathmandu, kúpte si lacné letenky od Air Asia a rovno tam leťte.

air asia reklama

 

A teraz video pre fajnšmekrov:

Reklama na Samdex

Slovenská reklamná agentúra Jandl urobila pre Samdex, predajcu kufrov Samsonite, takúto parádu. Všetky tieto reklamy (tri) si môžete pozrieť TU.

Reklama na štát Oregon v USA

V Oregone môžete robiť milión vecí. Ktorú si vyberiete vy?

Reklama na írske pivo, ktorá vás dostane do Írska

Silu virtuálnej reality si vyskúšali v tejto skvelej reklame.

Ak sa vám páčilo, napíšte mi, ešte mi zostali nejaké reklamy v zásobe, rád sa podelím. 

Avatar

Tomáš

Nie som dobrodruh. Namiesto turistických topánok máme radšej pohár vína v ruke. Nie som milovník exotických miest. Namiesto štípanca od komára na Bali dám prednosť večeri v úzkej uličke. A kto som? Tomáš, ktorý má rád pekné veci.

More Posts - Website

1 comment

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *