Warning: Declaration of W3TC\DbCache_Wpdb::prepare($query, $args) should be compatible with wpdb::prepare($query, ...$args) in /data/a/6/a61a4c52-6875-4c26-9d14-071c6b565a34/travelissimo.sk/web/wp-content/plugins/w3-total-cache/DbCache_Wpdb.php on line 8
Najlepšie reklamy o cestovaní II. - travelissimo.sk

travelissimo.sk

Najlepšie reklamy o cestovaní II.

reklama cestovanie

Už som písal jeden článok o skvelých reklamách o cestovaní, ktoré mi ukradli moje kamenné srdce.

Ale tých dobrých reklám je viac ako na jeden článok a bola by škoda, keby som sa vami o ďalšie z mojej zbierky (škoda, že nie z mojej vlastnej tvorby) nepodelil.

Na začiatok opäť printové reklamy, ktoré ma dostali a na konci, pre tých vytrvalých aj nejaké milé video.

Israir Airlines

Izraelské aerolinky vedia, že prázdniny trvajú dlhšie ako iba tých pár dní, na ktoré sme si zobrali dovolenku v práci.

“Dovolenka je dlhšia ako tých pár dní voľna.” 

cestovanie reklamy najlepšie

najlepšie reklamy cestovanie

SNCM

Francúzska spoločnosť zaoberajúca sa vodnou prepravou v Stredozemnom mori (Société Nationale Maritime Corse Méditerranée) síce už skrachovala, ale jej reklamy sú dobré.

“Toto leto vašim deťom nič nezabráni cestovať na Korziku.”

4x3_sncm_soldier_2400

4x3_sncm_teddy_bear_2400

Aeromexico

Najväčšia letecká spoločnosť v Mexiku chce, aby ste cestovali hneď teraz. Lebo, keď to budete odkladať, možno už bude neskoro.

“Cestujte, kým nie je príliš neskoro.”

aeromexico_aotw

AirAsia

Malajziská nízkonákladová spoločnosť vás láka k tomu, aby ste s ňou objavili skryté miesta. Printy, ktoré využívajú dve stránky v časopise – sú buď veľmi kreatívne alebo zadávateľ má príliš veľký rozpočet. Tu to bola našťastie prvé možnosť.

airasia reklama najlepšie

Airbnb

Spomínal som, že náš obľúbený Airbnb portál nevie veľmi robiť reklamu a pchám tu teraz znova ďalšiu. Nuž, naozaj mu to veľmi nejde, ale robí jej tak veľa, že niektoré printy sú naozaj dobré.

“Príďte ako miestny.” 

airbnb reklamy najlepšie

airbnb reklama najlepšia

Raluca Teodora Popescu z Bukurešti

Nejde o reklamu, ide o tvorbu šikovnej dizajnérky z Bukurešti. Raluca Teodora Popescu sa pohrala s názvami miest a vyrobila im logo. Hravé, milé a svieže.

bratislava-571890c7d7def__880

budapest-571890ccd6f16__880

iceland-571890d796308__880

South West Trains

Britská vlaková spoločnosť nemôže logicky nikam lietať. Ale načo lietať, keď podobné krásy ako v Dubaji či Amsterdame nájdete aj v Anglicku? A to iba za dvadsať libier.

portsmouth_dubai
Rozmýšľate o Dubaji? Skúste niečo bližšie: prístav v Portsmouthe

 

South West Trains reklama
Myslíte si, že Amsterdam? Prekvapenie! Je to prístav Sv. Kataríny, Londýn

Swiss Deluxe Hotels

Swiss Deluxe Hotels neostávajú nič dlžné svojmu menu a so svojimi 5 hviezdami patria medzi najluxsnejšie v krajine. A komu by sa chcel odchádzať z takého hotela? Nikomu.

“Niektorí hostia jednoducho nechcú ísť domov.” 

swissdeluxehotels_hiddenguests5_aotw

swissdeluxehotels_hiddenguests4_aotw

Road Lodge Hotels

A naopak, keď nemáte na hoteli nalepených 5 hviezd, urobte si zo seba srandu a využite svoju nevýhodu (malý počet hviezd) vo svoj prospech. Road Lodge hotely a hlavne ich kreatívci to dokázali na jednotku.

“Použili sme jednu hviezdičku na to, na čom záleží.” 

road-lodge-2

road-lodge-1

Trivago

Trivago je porovnávač cien hotelov, niečo také ako Heureka.sk s tým rozdielom, že sa porovnáva cena ubytovania. A aby boli naozaj dobrí, musia o hoteloch vedieť naozaj dosť. To vo svojej kampani “O hoteloch vieme naozaj všetko” dávajú vedieť vďaka skvelému storytellingu.

https://www.youtube.com/watch?v=RGrDJoaSKys

LAN Airlines

LAN Airlines nás nabádajú k tomu, aby sme neváhali a cestovali hneď. Nie kvôli tomu, že sa zmení naša vysnívaná destinácia, ale kvôli tomu, že ceny už nemusia byť rovnako výhodné ako dnes. Za 19 sekúnd stihli vyslať túto jasnú message.

Švédske číslo

Aby Švédsko prilákalo turistov, zriadilo si vlastné telefónne číslo. Vy tam zadarmo zavoláte, zdvihne vám to náhodný Švéd a pokecáte si o tom, či sa naozaj oplatí ísť do Štokholmu, aké majú počasie alebo čo nové má v ponuke IKEA.

Avatar

Tomáš

Nie som dobrodruh. Namiesto turistických topánok máme radšej pohár vína v ruke. Nie som milovník exotických miest. Namiesto štípanca od komára na Bali dám prednosť večeri v úzkej uličke. A kto som? Tomáš, ktorý má rád pekné veci.

More Posts - Website

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *